Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20.
BIAŁYSTOK, 19 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-19 15:17:32
Kw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 800 1500 100pU18 100p 400p 2000p 4x100 4x400X Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaU18 Kula KulaPK DyskPK MłotU18 Młot OszczepU18 Oszczep

100 100PK 200 400 800 1500 110pU18 110p 400pU18 400p 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaPK KulaU18 Kula DyskU18 Dysk MłotU18 Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-19
SUMA
PUNKTÓW


WYNIKI TYCZKI - ŚREDNIA 3 WYNIKÓW SB

10:50  Ceremonia otwarcia 
11:00  Oszczep K 
11:00  Młot K 
11:00  Młot K (3) 
11:00  Oszczep K (500) 
11:00  Oszczep M 
11:02  Tyczka K 
11:02  Tyczka M 
11:05  400 m pł K  [s]
11:10  W dal M 
11:10  W dal K 
11:13  400 m pł M (84.0)  [s]
11:20  400 m pł M  [s]
11:33  800 m K  [s]
11:40  800 m M  [s]
11:47  400 m K  [s]
11:55  400 m M  [s]
12:00  Młot M (6) 
12:00  Młot M (5) 
12:10  Trójskok K 
12:10  Trójskok M 
12:15  Wzwyż M 
12:20  200 m K  [s]
12:30  200 m M  [s]
12:45  100 m K  [s]
12:58  100 m M  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:08  100 m M (PK)  [s]
13:11  Dysk M (1.75) 
13:11  Dysk M (1.5) 
13:11  Dysk K (PK) 
13:13  Kula M (6) 
13:13  Kula M (5) 
13:13  Kula M (PK) 
13:13  Kula K (PK) 
13:13  Kula K (3) U18 
13:13  Kula K (4) 
13:19  1500 m K  [s]
13:20  Wzwyż K 
13:25  1500 m M  [s]
13:40  100 m pł K (76.2)  [s]
13:48  100 m pł K  [s]
13:58  110 m pł M (99.1)  [s]
13:58  110 m pł M (91.4)  [s]
14:06  2000 m prz. K  [s]
14:15  4x100 m K  [s]
14:22  4x100 m M  [s]
14:30  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
RP (U20) 1.94i KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Wiedeń 2002-03-01
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Elberstadt 2002-08-17
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
 

Data aktualizacji: 2021-09-19 15:17:32
Wzwyż K Planowany START: 2021-09-19 13:20 ZAKOŃCZENIE: 15:10:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.40 1.45 1.50 1.54 1.58 1.62 1.66 1.70 1.74 1.78 wynik inf punkty
1 10 129
KOKOT Katarzyna 04-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - o o o o o xo xxx 1.74 150
2 5 34
KAŹMIERCZAK Weronika 02-01-26 RKS Łódź (LD) - - - o xo xxo xxx 1.62 121
3 6 109
KWAŚNY Aleksandra 04-11-04 WKS Wawel Kraków (MA) - o o o o xxx 1.58 110
4 9 188
PATEJUK Milena 06-02-01 AML Słupsk (PM) - - o o xxo xxx 1.58 110
5 7 51
BURLEWICZ Barbara 03-01-09 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - o o xxx 1.54 101
5 8 183
LITWIN Adrianna 03-05-03 AML Słupsk (PM) - o o o xxx 1.54 101
5 11 176
GRABOWSKA Hanna 05-06-12 AML Słupsk (PM) - - o o xxx 1.54 101
8 3 40
PIECH Maria 03-12-12 RKS Łódź (LD) - - xo o xxx 1.54 101
9 4 140
ŚLUSARCZYK Paulina 05-11-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - xxo o xxx 1.50 92
10 1 36
KUŹMIŃSKA Karolina 03-10-21 RKS Łódź (LD) o xxo xo xxx 1.50 92
11 2 103
GORZKOWSKA Patrycja 05-01-11 WKS Wawel Kraków (MA) o xo xxo xxx 1.50 92
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.429565 s. | Mem: 1.25 megabytes