Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20.
BIAŁYSTOK, 19 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-19 15:02:44
K4x100 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 800 1500 100pU18 100p 400p 2000p 4x100 4x400X Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaU18 Kula KulaPK DyskPK MłotU18 Młot OszczepU18 Oszczep

100 100PK 200 400 800 1500 110pU18 110p 400pU18 400p 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaPK KulaU18 Kula DyskU18 Dysk MłotU18 Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-19
SUMA
PUNKTÓW


WYNIKI TYCZKI - ŚREDNIA 3 WYNIKÓW SB

10:50  Ceremonia otwarcia 
11:00  Oszczep K 
11:00  Młot K 
11:00  Młot K (3) 
11:00  Oszczep K (500) 
11:00  Oszczep M 
11:02  Tyczka K 
11:02  Tyczka M 
11:05  400 m pł K  [s]
11:10  W dal M 
11:10  W dal K 
11:13  400 m pł M (84.0)  [s]
11:20  400 m pł M  [s]
11:33  800 m K  [s]
11:40  800 m M  [s]
11:47  400 m K  [s]
11:55  400 m M  [s]
12:00  Młot M (6) 
12:00  Młot M (5) 
12:10  Trójskok K 
12:10  Trójskok M 
12:15  Wzwyż M 
12:20  200 m K  [s]
12:30  200 m M  [s]
12:45  100 m K  [s]
12:58  100 m M  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:08  100 m M (PK)  [s]
13:11  Dysk M (1.75) 
13:11  Dysk M (1.5) 
13:11  Dysk K (PK) 
13:13  Kula M (6) 
13:13  Kula M (5) 
13:13  Kula M (PK) 
13:13  Kula K (PK) 
13:13  Kula K (3) U18 
13:13  Kula K (4) 
13:19  1500 m K  [s]
13:20  Wzwyż K 
13:25  1500 m M  [s]
13:40  100 m pł K (76.2)  [s]
13:48  100 m pł K  [s]
13:58  110 m pł M (99.1)  [s]
13:58  110 m pł M (91.4)  [s]
14:06  2000 m prz. K  [s]
14:15  4x100 m K  [s]
14:22  4x100 m M  [s]
14:30  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
RP (U20) 45.33 klub Legia Warszawa Zabrze 1979-08-24
RP (U20) 44.55 Polska POL Bydgoszcz (POL) 2016-07-22
RP (U20) 44.54* Polska POL Tallinn (EST) 2021-07-18
RP (U18) 46.42 - MKS Bytom Białystok 1983-06-24
RP (U18) 45.49 POLSKA Bydgoszcz 1999-07-17
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-19 15:02:44
4x100 m K - Bieg 1 Planowany START: 2021-09-19 14:15 WYSTARTOWANO: 14:22:30
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 6 223 NOBIK Julia
TROCHOLEPSZA Martyna
STAŚKOWIAK Anna
DZIAMSKA Julia
MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 49.39 142 1
2 5 253 CZĘCZEK Michalina
BORKO Amelia
BIELAKOW Katarzyna
LIS Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn (WN) 49.86 138 2
3 3 169 PIASECKA Karolina
ANTONOWICZ Dominika
MACIOROWSKA Aleksandra
ZACZKIEWICZ Oliwia
KS Podlasie Białystok (PD) 51.54 123 6
4 4 172 KOZŁOWSKA Kinga
PATEJUK Milena
PRUSS Magdalena
CZEPIEL Milena
AML Słupsk (PM) 51.61 122 7
5 2 134 PIĄTEK Karolina
SZATNY Maria
GREGULEC Luiza
RACZKOWSKA Natalia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 51.66 122 8
6 7 107 GORZKOWSKA Patrycja
WOLAŃSKA Nadia
KWAŚNY Aleksandra
KOPIENIAK Oliwia
WKS Wawel Kraków (MA) 55.02 YC 93 11
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0970311 s. | Mem: 1.25 megabytes