Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20.
BIAŁYSTOK, 19 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-19 15:02:44
K800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 800 1500 100pU18 100p 400p 2000p 4x100 4x400X Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaU18 Kula KulaPK DyskPK MłotU18 Młot OszczepU18 Oszczep

100 100PK 200 400 800 1500 110pU18 110p 400pU18 400p 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaPK KulaU18 Kula DyskU18 Dysk MłotU18 Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-19
SUMA
PUNKTÓW


WYNIKI TYCZKI - ŚREDNIA 3 WYNIKÓW SB

10:50  Ceremonia otwarcia 
11:00  Oszczep K 
11:00  Młot K 
11:00  Młot K (3) 
11:00  Oszczep K (500) 
11:00  Oszczep M 
11:02  Tyczka K 
11:02  Tyczka M 
11:05  400 m pł K  [s]
11:10  W dal M 
11:10  W dal K 
11:13  400 m pł M (84.0)  [s]
11:20  400 m pł M  [s]
11:33  800 m K  [s]
11:40  800 m M  [s]
11:47  400 m K  [s]
11:55  400 m M  [s]
12:00  Młot M (6) 
12:00  Młot M (5) 
12:10  Trójskok K 
12:10  Trójskok M 
12:15  Wzwyż M 
12:20  200 m K  [s]
12:30  200 m M  [s]
12:45  100 m K  [s]
12:58  100 m M  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:08  100 m M (PK)  [s]
13:11  Dysk M (1.75) 
13:11  Dysk M (1.5) 
13:11  Dysk K (PK) 
13:13  Kula M (6) 
13:13  Kula M (5) 
13:13  Kula M (PK) 
13:13  Kula K (PK) 
13:13  Kula K (3) U18 
13:13  Kula K (4) 
13:19  1500 m K  [s]
13:20  Wzwyż K 
13:25  1500 m M  [s]
13:40  100 m pł K (76.2)  [s]
13:48  100 m pł K  [s]
13:58  110 m pł M (99.1)  [s]
13:58  110 m pł M (91.4)  [s]
14:06  2000 m prz. K  [s]
14:15  4x100 m K  [s]
14:22  4x100 m M  [s]
14:30  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
RP (U20) 2:00.17 RYBICKA Anna AZS Wrocław Zabrze 1981-08-08
RP (U18) 2:05.08 BRZEZIŃSKA Anna JUVENIA Głuchołazy Bochum 1988-06-26
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-19 15:02:44
800 m K - Bieg 1 Planowany START: 2021-09-19 11:33 WYSTARTOWANO: 11:33:58
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 3 194
BEŁCZEW Oliwia 06-04-09 KKL Kielce (SK) 2:15.76 127 1
2 4 74
STRZEŻYSZ Małgorzata 04-10-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2:16.62 125 2
3 2 47
WIERNICKA Zuzanna 06-10-21 RKS Łódź (LD) 2:18.90 PB 118 3
4 5 181
KSIĄŻEK Daria 05-12-22 AML Słupsk (PM) 2:19.57 116 4
5 2 88
MARCINIAK Julia 02-11-22 OKS Skra Warszawa (MZ) 2:20.25 PB 115 5
6 6 231
MORSZNER Zofia 03-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 2:20.56 114 6
7 7 261
TWARDOWSKA Julia 04-05-19 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:20.76 113 7
8 8 232
MUSIELAK Jagoda 04-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 2:21.77 110 8
9 1 258
PIECHOCKA Alicja 03-02-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:35.63 73 9
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4116211 s. | Mem: 1.25 megabytes