Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20.
BIAŁYSTOK, 19 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-19 15:02:44
M200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 800 1500 100pU18 100p 400p 2000p 4x100 4x400X Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaU18 Kula KulaPK DyskPK MłotU18 Młot OszczepU18 Oszczep

100 100PK 200 400 800 1500 110pU18 110p 400pU18 400p 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaPK KulaU18 Kula DyskU18 Dysk MłotU18 Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-19
SUMA
PUNKTÓW


WYNIKI TYCZKI - ŚREDNIA 3 WYNIKÓW SB

10:50  Ceremonia otwarcia 
11:00  Oszczep K 
11:00  Młot K 
11:00  Młot K (3) 
11:00  Oszczep K (500) 
11:00  Oszczep M 
11:02  Tyczka K 
11:02  Tyczka M 
11:05  400 m pł K  [s]
11:10  W dal M 
11:10  W dal K 
11:13  400 m pł M (84.0)  [s]
11:20  400 m pł M  [s]
11:33  800 m K  [s]
11:40  800 m M  [s]
11:47  400 m K  [s]
11:55  400 m M  [s]
12:00  Młot M (6) 
12:00  Młot M (5) 
12:10  Trójskok K 
12:10  Trójskok M 
12:15  Wzwyż M 
12:20  200 m K  [s]
12:30  200 m M  [s]
12:45  100 m K  [s]
12:58  100 m M  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:08  100 m M (PK)  [s]
13:11  Dysk M (1.75) 
13:11  Dysk M (1.5) 
13:11  Dysk K (PK) 
13:13  Kula M (6) 
13:13  Kula M (5) 
13:13  Kula M (PK) 
13:13  Kula K (PK) 
13:13  Kula K (3) U18 
13:13  Kula K (4) 
13:19  1500 m K  [s]
13:20  Wzwyż K 
13:25  1500 m M  [s]
13:40  100 m pł K (76.2)  [s]
13:48  100 m pł K  [s]
13:58  110 m pł M (99.1)  [s]
13:58  110 m pł M (91.4)  [s]
14:06  2000 m prz. K  [s]
14:15  4x100 m K  [s]
14:22  4x100 m M  [s]
14:30  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona 2012-07-13
RP (U18) 21.06 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Kutno 2016-05-29
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-19 15:02:44
200 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-09-19 12:30 WYSTARTOWANO: 12:32:33
-0.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 3 228
KEMPA Filip 04-08-24 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 23.37 107 6
2 7 158
MŁYNARCZYK Mateusz 04-07-22 KS Podlasie Białystok (PD) 23.40 (397) 107 7
2 8 216
ŚNIOCH Wiktor 03-06-24 KKL Kielce (SK) 23.40 (397) PB 107 7
4 4 96
UŚCIŃSKI Kacper 04-01-22 OKS Skra Warszawa (MZ) 23.47 105 10
5 2 87
JAWORSKI Mateusz 02-01-15 OKS Skra Warszawa (MZ) 23.52 SB 104 11
6 6 139
ŚCIRA Paweł 02-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 23.60 103 12
7 5 173
DEPTA Szymon 04-01-02 AML Słupsk (PM) 23.61 102 13
8 1 259
POGORZELSKI Wiktor 03-01-21 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 24.27 90 16
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2019489 s. | Mem: 1.25 megabytes