Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20.
BIAŁYSTOK, 19 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-19 15:02:44
M4x100 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 800 1500 100pU18 100p 400p 2000p 4x100 4x400X Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaU18 Kula KulaPK DyskPK MłotU18 Młot OszczepU18 Oszczep

100 100PK 200 400 800 1500 110pU18 110p 400pU18 400p 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaPK KulaU18 Kula DyskU18 Dysk MłotU18 Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-19
SUMA
PUNKTÓW


WYNIKI TYCZKI - ŚREDNIA 3 WYNIKÓW SB

10:50  Ceremonia otwarcia 
11:00  Oszczep K 
11:00  Młot K 
11:00  Młot K (3) 
11:00  Oszczep K (500) 
11:00  Oszczep M 
11:02  Tyczka K 
11:02  Tyczka M 
11:05  400 m pł K  [s]
11:10  W dal M 
11:10  W dal K 
11:13  400 m pł M (84.0)  [s]
11:20  400 m pł M  [s]
11:33  800 m K  [s]
11:40  800 m M  [s]
11:47  400 m K  [s]
11:55  400 m M  [s]
12:00  Młot M (6) 
12:00  Młot M (5) 
12:10  Trójskok K 
12:10  Trójskok M 
12:15  Wzwyż M 
12:20  200 m K  [s]
12:30  200 m M  [s]
12:45  100 m K  [s]
12:58  100 m M  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:08  100 m M (PK)  [s]
13:11  Dysk M (1.75) 
13:11  Dysk M (1.5) 
13:11  Dysk K (PK) 
13:13  Kula M (6) 
13:13  Kula M (5) 
13:13  Kula M (PK) 
13:13  Kula K (PK) 
13:13  Kula K (3) U18 
13:13  Kula K (4) 
13:19  1500 m K  [s]
13:20  Wzwyż K 
13:25  1500 m M  [s]
13:40  100 m pł K (76.2)  [s]
13:48  100 m pł K  [s]
13:58  110 m pł M (99.1)  [s]
13:58  110 m pł M (91.4)  [s]
14:06  2000 m prz. K  [s]
14:15  4x100 m K  [s]
14:22  4x100 m M  [s]
14:30  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
RP (U20) 40.73 klub AZS UWM Olsztyn Bielsko-Biała 2012-06-16
RP (U20) 39.31 Polska POL Barcelona 2012-07-13
RP (U18) 41.31 POLSKA Kowno 2001-08-04
RP (U18) 41.82 UKS ORKAN Środa Wlkp. Łódź 2013-07-27
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-19 15:02:44
4x100 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-09-19 14:22 WYSTARTOWANO: 14:34:50
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 4 193 DEPTA Szymon
GOSTOMCZYK Jan
KOŁODZIEJSKI Oliwier
ZAKRZEWSKI Marek
AML Słupsk (PM) 43.17 150 1
2 7 100 GOC Kacper
GORZKOWICZ Michał
KOPEĆ Maciej
GALIK Wojciech
WKS Wawel Kraków (MA) 43.28 YC 149 2
3 6 228 KOWALSKI Bartosz
JANKOWSKI Oliwer
SADOWSKI Fryderyk
KEMPA Filip
MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 44.07 139 4
4 2 139 BABULA Maciej
KIJAK Jakub
GŁOWACKI Sambor
ŚCIRA Paweł
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 44.43 134 5
5 3 260 POGORZELSKI Wiktor
KARDAHS Hubert
OBRĘBSKI Robert
SOBÓL Damian
KS AZS UWM Olsztyn (WN) 45.24 125 9
6 5 166 KONOPKA Dawid
MŁYNARCZYK Mateusz
PIETRASZKO Szymon
TOMCZYK Wojciech
KS Podlasie Białystok (PD) 45.34 124 10
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0884962 s. | Mem: 1.25 megabytes